Skúšobná verzia

LILKA je registračná pokladňa vhodná pre obchod, reštaurácie či mobilný alebo stánkový predaj. Vyskúšajte si zadarmo, ako funguje eKasa pokladňa priamo vo vašej prevádzke.


Android

Na stiahnutie tu


Kam je možné skušobnú verziu nainštalovať?

Pokladňa LILKA je k dispozícii v obchodu Android, vo skúšobnej verzii. Pokladnicu je možné nainštalovať na váš tablet, alebo chytrý telefón.

V tejto DEMO verzii si môžete vyskúšať ako Vám LILKA uľahčí administratívu spojenú so zákonom eKasa a propojenie na Online registračné pokladnice (ORP) a tiež vám prinesie prehľady o tržbách, uzávierkach a pohyboch v pokladni.

Ak vlastníte zariadenie s jedným z vyššie uvedených operačných systémov, nebudete už potrebovať žiadne ďalšie zariadenia, mimo účtenkovej tlačiarne, ktorú je u nás možné zaobstarať samostatne. Avšak, ak vaši zákazníci sú ochotní prijať účtenku e-mailom, zákon o eKasa umožňuje i túto alternatívu, v tom prípade nie je nutné kupovať účtenkovú tlačiareň. EET pokladňa LILKA je nainštalovaná do 1 minúty!

Mám zariadenia Android

Pokladňu nainštalujte cez aplikáciu Google Play, je požadované zariadenie minimálne s verziou Android 4.4.

Pokladničný systém je možné nainštalovať na váš PC, notebook alebo tablet s Windows 7, 8 nebo 10. Pokladničná ANetCa je v skušobnej verzi k dispozici ZDE

Páči sa vám LILKA a radi by ste mali plnú verziu?

Kontaktujte nás a my Vám zašleme licenčný kľúč spoločne s návodom ako aplikáciu aktivovať a podrobnú užívateľskú dokumentáciu. Tiež vám  poradíme a vyberieme zostavu zariadení, podľa potrieb a náročnosti vašej prevádzky.