Platobné terminály

SumUp mobilný terminál

SumUp je vhodný Ako doplnok pre stávajúcú Android pokladnici. Podmienky platieb už od 1.95%. Na batéria vydrží viac Ako 500 platieb.

 

 

 

 

 

 

Stacionárný terminál

Stacionárny platobný terminál je vhodný do všetkých prevádzok, ktoré sú vybavené pripojením k internetu a elektrickou zásuvkou 230 V v dosahu (cca 2 m).

 

 

 

Bluetooth a Wi-Fi terminály

BT platobný terminál je vhodný najmä do reštaurácií a hotelov, resp. všade tam, kde je požiadavka na prenos terminálu k zákazníkovi. BT terminál má dve časti – základnu a vlastní terminál. Základňa je pripojená do elektrickej siete (230 V) a sprostredkováva komunikáciu pripojením k internetu priamo alebo prostredníctvom vlastnej LAN, vlastný terminál komunikuje so základňou prostredníctvom BT signálu s dosahom cca 150 m (bez bariér).

Wi-Fi terminál komunikuje s Wi-Fi sietí (napr. Wi-Fi router, hotspot aj). Platobný terminál je prenosný a dovoľuje platbu kartou v oblasti, ktorá je pokrytá Wi-Fi signálom. Nabíja sa zo základne pripojenej do elektrickej siete (230 V).

 

 

 

 

Terminál s mobilným pripojením

Platobný terminál na mobilné siete je vhodný pre obchodníkov, ktorí predávajú svoj tovar či poskytujú služby “v teréne”. Ide najmä o rozvážkovú službu, vystavovateľov na veľtrhoch a pod. – nie je nutná okamžitá dostupnosť elektrickej siete (230 V), napájenie je z batérie. Komunikácia prebieha obdobne ako u mobilného telefónu. V prípade potreby si zákazník môže zaobstarať zodpovedajúcu SIM kartu a prípadnú aktiváciu dátových prenosov pri vybranom mobilnom operátorovi sám, inak je všetko zabezpečené “na kľúč”.

 

 

 

 

mPOS terminál

Platobný mPOS terminál je prenosný platobný terminál ovládaný z mobilu alebo tabletu, z ktorých tiež čerpá konektivitu cez BT. Ponúka možnosť rozšíriť aplikácie v oblasti maloobchodu, pohostinstva, dopravy a mobilného odvetvia služeb.