e-Shop

 

CENA JE JEDNORÁZOVÁ, BEZ DALŠÍCH POVINNÝCH ALEBO MĚSAČNÝCH POPLATKOV!

Ku každej variante je možné zaobstarať jednotlivé periférie samostatne, tlačiareň, zásuvku na hotovosť, čítačku čiarových kódov, atd.

Doplnkové zariadenia a vybavenie

  • Pokladničná zásuvka na hotovosť
  • Čítačka čiarových kódov
  • 10″ Android alebo Windows tablet
  • 7″ Android alebo Windows tablet
  • Mobilná 58mm alebo 80mm Bluetooth tlačiareň
  • Stabilná 58mm alebo 80mm USB tlačiareň (s možnosťou pripojenia pokladničnej zásuvky a automatického vysúvania šuflíka)

Doplnkové služby

  • Inštalácie a zaškolenie
  • Automatické nahrávanie tovaru z cenníku

Objednávky prijímame cez

Naozaj ma bude stáť pokladníčný len jednorázovu platbu ?

Ano, LILKU je možné nainštalovat na väčšinu zariadení. Plnohodnotná pokladňa môže byť aj z vášho zariadenia. Ak už vlastníte tablet alebo chytrý telefon s Android, Apple alebo Windows, stačí cez obchod aplikáciu nainštalovat pokladnu LILKA a pokial zákazníci nevyžadujú tlačené účtenky, LILKA ich odošle zákazníkom na e-mail. V prípadě, že prevádzka vyžaduje tlačené účtenky, volne dostupné Bluetooth mobilné tlačiarne vás vyjdú do 70 EUR.

Plnú verziu zprístupníte aktivačním klúčom obdržaným spolu s faktúrou, aktualizácia na spojenie s EET je v cene.

Jak je to s mesačními poplatkami? Budem ešte niečo platit za prevádzku pokladnice / software?

 Software neustále vyvíjame, našim zákazníkom každý rok ponúkame aktualizáciu, ktorá zahrnuje najnovšie funkcie a zdokonalenia. Takáto aktualizácia je úplne volitelná, eKasa Pokladňa bude plnohodnotne fungovať ďalej aj bez nej.

Je táto pokladňa všetko čo potrebujem k eKasa?

Áno takéto vybavenie postačí ako riešenie pre eKasa. Jedným z predpokladov je mať v prevádzke internet, prípadne mobilný internet cez SIM. Tiež je potrebné požiadať na Finančnom Úrade o vydanie prístupových údajov do portálu Webové aplikácie eKasa, v ktorej sú potrebné zaregistrovať prevádzkareň a stiahnuť certifikát bez ktorého odosielanie do eKasa nie je možné.